רשימת הבוגרים

רשימת הבוגרים

בוגרי התכנית למנהלי פיתוח משאבים:
שם פרטי שם משפחה
תפקיד
 (בעת ההשתתפות בתכנית)
אתי  אטיאס מהו"ט - מנהלת  (מרכז העשרה וטיפוח לגיל הרך)
ברנדה מובשוביץ קרן ויולה- עוזרת אישית לשותף הנהלה
דפי פורר קרמר תנועת בני עקיבא - מנהלת המחלקה לפיתוח משאבים 
יערה גיא מנהלת פיתוח משאבים, עמותת ידיד
ליטל גרוס עמותת סאנרייז- אחראית על פיתוח וגיוס משאבים בעמותה
מיכל גודינגר עמותת LEAD- גיוס משאבים 
נטע ורטהיים עמותת שלומית- מנהלת משאבי אנוש
רן קסמי אילן  המרכז לאמנות דיגיטלית, חולון - אוצר
לורה גילינסקי מכון הרטמן- סמנכ"לית קשרי חוץ 
חנה  גילת  מכון הרטמן- מנכ"לית 
מור ברק-ריבלין עמותת נאמני מרכז שניידר, מנהלת 
שמואל  רוזנגרטן  איחוד הצלה- מנהל פיתוח עסקי 
אור מרוני אור תקשורת ופרסום
איימי שרביט שתיל - שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי בישראל
בתיה  אריאל-כהן עין פרת - המדרשה למנהיגות חברתית
גבי קונפינו מנכ"ל פנימיית בית אפל.
גיא שאולסקי מרכז רפואי שיקומי רעות
יוסי קובלסקי VOICESENES
לירון ליסי מנהלת פיתוח משאבים ביה"ס ליד"ה
נועה סקולר יועצת עצמאית לפיתוח משאבים
ניצן וולנסקי רכזת פיתוח משאבים של מוזיאוני העיר
פביאן רוטמן מנהל אדמיניסטרטיבי של ליד"ה
תומר  קשת תכנית קרב למעורבות בחינוך
אודי כהן יו"ר הפורום להסכמה אזרחית
אורי רוזנבלט FOREX, DATING מנהל שיווק
אריה קופרמן מנכ"ל, העמותה הישראלית ליתר לחץ דם ריאתי 
יעל יניב-שפניר  רכזת גיוס משאבים ומידע, מועצה איזורית גליל עליון
יעקב פרויליך מחנך ומלווה קבוצות, המכון ללימודי היהדות
עינת גפן מנהלת פיתוח עסקי, פארק אריאל שרון
רקפת כלב רכזת תכניות לימודים, מדור ללימודי חוץ, הפקולטה לחקלאות
דורין זהארנו עו"סית, חברת נתן- שיקום
יובל גיל עו"ד, מגשר, מנכ"ל עמותה 
סיגלית סויסה מנהלת אדמיניסטרטיבית אגף כספים, מ.א. גליל עליון
שרון אנגל אדם מנהלת לשכת ראש המועצה, מ.א. גליל עליון
חגית טישלר אחראית פיתוח משאבים, תנועת הצופים
אלירן  קירשנבאום רכז תקשורת תורמים, מכון וויצמן
אוריה גזית פדרציית מדריד
רעות בנדט- דידי תנועת אור
גיא גולן  מרכז קהילתי חפר
גיל קוליק מעצבת
דנה שקד מרכז מעשה
רועי דואני המכללה למשפט ועסקים
יוחאי ברק תיאטרון הבית 
לילך גדול מנהלת פרויקטים
חיים כץ גישה מובילים לשינוי
אייל שגיב מנהל פיתוח משאבים
אלון ישיביץ  מנכ"ל
בן ציון חן מנהל העמותה לקידום החרש
גילה זוהר מנהלת בית הספר לתיירות ופנאי אתגרי
דניאלה פילדס מנהלת מועדונית
זוהר אוריה  מנכ"לית ומייסדת
חגית קוטרו מנהלת בית המתנדב
יהודה לנצקורן מנהל פיתוח משאבים ופרויקטים
ירון סנדרוסי מנכ"ל
לירז אדרי מנהלת בעמותה לקידום החרש
מירב גיסברגר מנכ"לית
מעתז תלאוי  מנכ"ל
מרטה פקל מנהלת בעמותה לקידום החרש
נורית שריקי מנהלת אדמיניסטרטיבית
עידו רייכמן-אייזיקוביץ מנהל שותפויות
ענת פרישמן מנהלת שיווק ומכירות איזור אפריקה
צפורה קליין מנהלת הוועדה לקביעת ייעודם של עיזבונות לטובת המדינה 
קרן  דיקסטרו  מנהלת
רוני לרום מנהלת גיוס משאבים
ריעות  זוקובסקי עובדת סוציאלית קהילתית
שירה כץ עוזרת מנכ"לית
שרגא אייברס מנהל מחלקת יח"צ ושיווק -אירופה
תהילה זכאי רכזת בכירה של פרויקטים לפתוח משאבים
אביבה  קרול מנהלת גיוס ופיתוח משאבים
אנה  רוזמן מנהלת גיוס ופיתוח משאבים
שירלי  דור מנהלת פיתוח משאבים
משה  גשייד מנהל לשכת סגן ראש העיר
שי   פורת    מובילה חברתית בהנהלה הראשית
 חמוטל  זמל מנהל אסטרטגיה
יאיר  פולק מנהל גיוס ופיתוח משאבים
עדן  דגן תמיכה בגיוס ופיתוח משאבים
מנשה  שוב מנהל כספים וחשב
דאהר  עיאדאת מייסד ומנכ"ל
צמרת זוהר ראש מנהל ביה"ס הבילאומי
רחל   קברמן עוזרת ס. נשיא לפיתוח משאבים
דני  גילדין מנכ"ל
אורנה  מיארא מנהלת קשרי חוץ ועמותת ידידי סורוקה
     
רשימת הבוגרים
פנה אלינו ב- 08-9355221 או השאר פרטיך וניצור קשר
UA-61588949-1